خرید و فروش آلوئه ورا

کشت گیاه آلوئه ورا با استفاده از برگ آلوئه ورا

کاشت آلوورا در خانه

موارد مصرف آلوئه ورا

موارد مصرف آلوئه ورا

چگونه آلوورا بکاریم؟

کشت آلوئه ورا

چگونه ژل آلوئه ورا درست کنیم؟

چگونه ژل آلوئه ورا درست کنیم؟

ارائه گیاه و برگ آلوورا با بهترین قیمت

گروه سبک سلامتی با همکاری و مشارکت متخصصین و دانش آموختگان دانشگاه صنعتی اصفهان، آماده خدمت رسانی در عرصه ی خرید و فروش تمامی محصولات آلوورا از جمله خرید و فروش برگ آلوورا و خرید و فروش ژل آلوورا می باشد. 
آلوئه ورا چیست؟

آلوئه ورا گیاهی است دارای ظاهری بوته ای انبوه، شاداب و سرسبز که ارتفاعی در حدود 60 سانتی متر داشته، ساقه ی آن چوبی است و ضخامت آن حدود 5 الی 10 سانتی متر می باشد، برگ های نیزه ای دارد و مستقیما رشد کرده و به ساقه متصل می باشد.  ظاهر گیاه الوورا شبیه کاکتوس بوده و برگ های آن آبدار و گوشتی می باشد. از آنجا که این گیاه آب دوست است، ریشه های آن بیشتر بصورت افقی در خاک گسترش پیدا می کنند تا بتوانند حداکثر آب موجود در خاک را دریافت کنند. گیاه آلوورا مخصوص مناطق بیابانی است و به آن زنبق صحرایی هم می گویند. آلوئه ورا گیاهی درمانی است و مزه ای تلخ دارد. گیاه آلوئه ورا سابقه ای طولانی در طب گیاهی دارد و حدود 400 گونه از آن شناخته شده است. در ایران نیز آلوئه ورا در مناطق جنوبی مانند هرمزگان و بوشهر می روید. اشکال مختلف بوته ای آلوورا بصورت درختچه ای و درختی می باشد.

علاوه بر مصارف مستقیم ژل آلوورا، از عصاره ی آلوئه ورا در تهیه ی داروهای گیاهی نیز استفاده می شود. بیشتر گونه های گیاه آلوئه ورا را می توان در طب گیاهی مورد استفاده قرار داد. با بریدن برگ آلوئه ورا می توان ژل آلوئه ورا را از آن استخراج کرده که اثار دارویی و درمانی بسیاری دارد، از جمله برای درمان زخم، عفونت و سوختگی.

گیاه شناسی آلوئه ورا
ترکیبات موجود در گیاه آلوئه ورا چیست؟
خواص دارویی گیاه آلوئه ورا
اهمیت اقتصادی گیاه آلوئه ورا چیست؟
گسترش جغرافيائي آلوئه ورا
پراكنش جغرافيايي آلوئه ورا در ايران
نيازهاي اكولوژيكي آلوئه ورا
عوامل محيطي موثر بر آلوئه ورا
روش نگهداري و پرورش آلوئه ورا
کشت و پرورش آلوئه ورا در خانه
طريقه نگهداري و استفاده از برگ هاي صبر زرد

دسترسی سریع

Search