برنامه تمرینات فیتنس خود را انتخاب کنید

هدف ما این است که بهترین برنامه ای را که مناسب شما می باشد ارائه کنیم تا به وزن ایده آل، فیتنس و تناسب اندام برسید. باور ما بر این است که کلید موفقیت شما در سه کلمه نهفته است: لذت بردن از ورزش، تنوع در ورزش و دسترسی به ورزش. با داشتن این سه کلید همواره می توانید برنامه ورزشی خود را دنبال کرده و به اهداف خود دست یابید.

 

برای آنکه بتوانید برنامه ورزشی تان را خوب بچسبید، باید چیزی پیدا کنید که هر روز بتوانید به آن فکر کنید و نگاهتان به آن سمت متمرکز شود. موضوع فقط این نیست که سخت تمرین کنید، بلکه آنچه مهم است این است که شما برنامه بلندمدتی در دست داشته باشید؛ تنها در این صورت است که نتایجی که به دست می آورید همیشگی و ماندگار خواهد بود. ساختن یک رابطه ی مثبت با فیتنس، در اینجا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

پیشنهاد ما این است که ابتدا به تمام انواع برنامه های فیتنس زیر نگاهی بیندازید و هر کدام را که احساس می کنید از انجام آن لذت می برید، انتخاب کنید. هر کدام از این برنامه ها، ویژگی منحصر بفرد، تمرکز، پیچیدگی و سختی خود را دارند. اینکه کدام یکی را انتخاب کنید، کاملا دست خودتان است، اما حتما باید برنامه ای باشد که بتوانید تقریبا از پی آن بربیایید، آن را دنبال کنید تا جزیی از عادت شود، برای بلند مدت به آن بچسبید تا در نهایت بتوانید نتیجه مطلوب بگیرید. در اینجا با همه نوع برنامه ای روبرو می شوید. بیشتر این برنامه ها به تجهیزات خاصی نیاز ندارند و تنها بر اساس وزن و مقاومت بدن برنامه ریزی می شوند.

برای اطلاع از ساختار کلی هر برنامه بر روی آن کلیک کنید و خلاصه ای از اهداف و تمرکز های هر برنامه را بدانید. هم چنین اگر با موبایل وارد این صفحه وب می شوید، به این خاطر که موبایل به خوبی نمی تواند جدول ها را نمایش دهد، ما نسخه ی پی دی اف این برنامه ها را نیز می توانیم برای شما ارسال کنیم.

اگر با تمرینات بدن- وزنه ای، تمرینات فیتنس و تناسب اندام آشنایی ندارید، یا اینکه در دوره نقاهت هستید و بیماری یا جراحی خاصی را پشت سر می گذارید، پیشنهاد ما به شما این است که با برنامه ی مقدماتی یا برنامه ی مقدماتی سبک آغاز کنید. 


 

دسترسی سریع

©2024 کلیه حقوق وب سایت سبک سلامتی محفوظ می باشد Email Specialist

Search